I ove godine odigrana tradicionalna nogometna utakmica „Gornjeg i Donjeg kraja“ u organizaciji Grada Mursko Središće. U uzbudljivom meču pobjedu je odnio „Gornji kraj“ , a još je važnije da su se igrači, kao i gledatelji, dobro zabavili. Boje „Gornjeg kraja“ branili su Franjo Perhoč, Igor Hren, Boris Hren, Christian Črešnjovec, Marko Žganec, Denis Črešnjovec, Goran Perčić, Tomislav Sabo, Dušan Kodba, Nikola Gašpar, Karlo Antolović, Roko Čurin, Josip Žganec, Siniša Tropša, Draženko Rob, Miroslav Srpak, Stanko Tot i Vladimir Varšić, a „Donjeg kraja“: Tomislav Nedeljko, Nino Vuri, Saša Žerjav, Mihael Božić, Dalibor Liklin, Boris Matjašić, Vanja Žerjav, Ivan Brodar, Mihael Prša, Leonard Sanjković, Matija Horvat i Sebastijan Vuri. Utakmicu je sudio gradonačelnik Grada Mursko Središće Dražen Srpak. Posjetitelji su se osvježili napicima iz Skela bara, uživali u divnoj prirodi, a Deni Vincek pripremio je dovoljno bograča za sve. Kako je to izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji.
Tradicionalni okršaj „Gornji i Donji kraj“ ponovo okupio veliki broj građana

-
Više od 265 tisuća eura uloženo u zdravstvo od 2017. godine
-
12. sjednica Gradskog vijeća Grada Mursko Središće
-
Gradu Mursko Središće odobrena sredstva za dječje igralište uz street workout i DV Maslačak
-
Održana vježba civilne zaštite na temu Prometna nesreća s opasnom tvari 2026.
-
Daleka obala Jakša i Hrepa stiže u Mursko Središće – ljeto počinje uz bezvremenske hitove!
-
Obilježavanje Dana antifašističke borbe u gradu Mursko Središće
-
Ove Nedjelje – Smotra puhačkih orkestara i limene glazbe Međimurske županije
-
Vježba civilne zaštite „Prometna nesreća s opasnom tvari – 2026“
