Članovi ŠRD „Mura“ iz Murskog Središća ove su godine na temelju nominacije gradonačelnika Dražena Srpaka primili nagradu Zrinski Međimurske županije, a u nedjelju, 18. srpnja, održali su redovnu izvještajnu godišnju skupštinu. Prva godina u novouređenom ribičkom domu protekla je uvelike u znaku korone, no unatoč tome, uspjeli su ostati aktivni i uz to obavljati sve redovne djelatnosti zbog kojih su na koncu i primili nagradu Zrinski. O svemu učinjenom članove je izvijestio predsjednik ŠRD Mura Boris Goričanec, a godišnjoj je skupštini prisustvovao i gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak. Čestitao im je na uspjesima, zahvalio na trudu koji ulažu, prije svega u održavanje krajobraza uz rijeku Muru i održavanje ribnjaka Zalešće, te im poželio što skoriju normalizaciju uvjeta rada i prestanak pandemije.
Održana redovna godišnja skupština ŠRD „Mura“

-
Održana vježba civilne zaštite na temu Prometna nesreća s opasnom tvari 2026.
-
Daleka obala Jakša i Hrepa stiže u Mursko Središće – ljeto počinje uz bezvremenske hitove!
-
Obilježavanje Dana antifašističke borbe u gradu Mursko Središće
-
Ove Nedjelje – Smotra puhačkih orkestara i limene glazbe Međimurske županije
-
Vježba civilne zaštite „Prometna nesreća s opasnom tvari – 2026“
-
Skela Fusek postaje još ljepše mjesto za igru, druženje i uživanje u prirodi
-
Anton Jurinec u posjetu gradonačelniku Draženu Srpaku
-
Pratite Vatrene na velikom ekranu u dvorištu Sokolskog doma u Murskom Središću!
