Članovi ŠRD „Mura“ iz Murskog Središća ove su godine na temelju nominacije gradonačelnika Dražena Srpaka primili nagradu Zrinski Međimurske županije, a u nedjelju, 18. srpnja, održali su redovnu izvještajnu godišnju skupštinu. Prva godina u novouređenom ribičkom domu protekla je uvelike u znaku korone, no unatoč tome, uspjeli su ostati aktivni i uz to obavljati sve redovne djelatnosti zbog kojih su na koncu i primili nagradu Zrinski. O svemu učinjenom članove je izvijestio predsjednik ŠRD Mura Boris Goričanec, a godišnjoj je skupštini prisustvovao i gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak. Čestitao im je na uspjesima, zahvalio na trudu koji ulažu, prije svega u održavanje krajobraza uz rijeku Muru i održavanje ribnjaka Zalešće, te im poželio što skoriju normalizaciju uvjeta rada i prestanak pandemije.
Održana redovna godišnja skupština ŠRD „Mura“

-
Murski patuljci ponovo će osvojiti Centar za kulturu „Rudar“ – evo kako besplatno pogledati predstave
-
Potpisan ugovor o darovanju zemljišta za proširenje Gospodarske zone Brezje
-
Godišnji koncert KUD-a Mura u Centru za kulturu Rudar
-
Zlatne u beli: Gradonačelnik Dražen Srpak primio Nadu Hoblaj i Irmu Brodar
-
Trgovine otvorene – Nedjelja 31.05.2026.
-
Kreativna radionica za djecu Murskog Središća I Lentija
-
U Murskom Središću obilježen Dan državnosti
-
Gradonačelnik Dražen Srpak prisustvovao 40. županijskim sportskim susretima umirovljenika
